Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Tue 02/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:15p 7:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Belvoir B6-2 Shern Game Burke B6-2 Sturtevant B6-2  DS 
7:15p 8:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 ackley Game Arlington B6-2 Remedios B6-2  JA 
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Fuller Game Arlington B8-1 Jones Boys 8th grade   
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5-2 Sadaka Game Fort Hunt B5-2 Forti B5-2   
7:15p 8:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Gainesville B5-2 Burkhart Game Herndon B5-2 Jones B5-2  JB 
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> South Loudoun B5-2 choi Game Falls Church B5-2 Kusic B5-2  MK 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 6:15p 7:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5-1 Stolburg Game Reston B5-1 Byrnes B5-1   
7:15p 8:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> BRYC B5-1 Gonzalez Game Vienna B5 -1 Choi B5-1   
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game McLean G5-1 Murrell G5-1   
 Thu 02/21/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:15p 7:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Lee District B6-2 Troy Game Annandale B6-2 Nelson B6-2 from 2/20    
7:15p 8:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Jame Lees B6-2 Wilson Game CYA B6-2 Utterback B6-2 from 2/20    
8:15p 9:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Mt. Vernon G6 -2 Garey Game Reston G6 -2 Zeberlein G6-2 from 2/20   
fairfax, Providence Elementary 6:15p 7:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Murphy Game Vienna G5 -2 Konstas G5-2 from 2/20 Enter at Door 7 right side of bld   
7:15p 8:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> FPYC G5-2 Lester Game Annandale G5-2 Gorman G5-2 from 2/20 Enter at Door 7 right side of bldg   
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Alexandria B6-3 Matthews Game Burke B6-3 Brandow B6-3  BM 
7:15p 8:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Cook Game Arlington B6-3 Urbanski B6-3   
8:15p 9:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5-3 Johnson Game Turnpike B5-3 Ours B5-3  DJ 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 6:15p 7:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Arlington G6-2 Broyles Game BRYC G6 -2 O'Connor G6-2 from 2/20  CB 
7:15p 8:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Rapoza Game South Loudoun B5-1 kahn B5-1  KR 
8:15p 9:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> CYA B6-3 Wheeler Game Great Falls B6-3 Willson B6-3  NW 
Falls Church, Longfellow ms 5:30p 6:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 Edwards Game Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson G5-2 from 2/20 Use entrance 4 - gym 1  JE 
6:30p 7:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> McLean G6 -2 Mendenhall  Game Great Falls G6 -2 Knight G6-22/20 Use entrance 4 - gym 1  LM 
 Sat 02/23/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:00a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Lee District B5-1 Diffenbach Game Reston B5-1 Byrnes B5-1  PD 
10:00a 11:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5-1 Jackson Game Jame Lees B5-1 Wade B5-1   
11:15a 12:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Jones Game BRYC B5-1 Gonzalez B5-1   
12:30p 1:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Rapoza Game Arlington B5-1 Lowen B5-1  KR 
1:30p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6 -1 Mawloud Game FPYC G6-1 Komaily G6-1  MK 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Crittenberger Game Vienna G6-1 Parris G6-1  JC 
3:45p 4:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Arlington G6-1 Abundo Game Fort Hunt G6-1 Heiner G6-1  MA 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Seay Game Great Falls G6 -1 Bond G6-1   
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 McConnell Game Gainesville G7-1 Gilliam G7-1  PM 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Lester Game Vienna G7-1 Yoder G7-1   
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 McNicoll Game South Loudoun G7-1 Clark G7-1  BM 
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Springfield G7-1 Richards Game Burke G7-1 Magliocchetti G7-1   
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Cicale Game McLean B8-1 J. McLean B8-1 *  RC 
4:30p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee District B8 -1 Haywood Game Reston B8-1 Fuller B8-1 *   
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> SYA B8-1 Resquin Game CYA B8-1 Rosenblatt B8-1 *  LR 
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Davis Game Great Falls B8-1 Bowman B8-1 *   
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p CS >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Tallent Game Fort Belvoir B7-1 Miles B7-1  
4:30p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley Game BRYC B7-1 Donovan  B7-1  J B 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Great Falls B7-1 Bylund Game South County B7-1 Jackson B7-1  KM 
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Gainesville B7-1 Binkowski Game Vienna B7-1 Locey B7-1  BL 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > SYA B8-2 Charneco Game Fort Hunt B8-2 Meares B8-2  HDC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Partonen Game Gainesville B8-2 * RJ D'And B8-2   
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Belvoir B8-2 Wimbush Game Burke B8-2 Seay B8-2   
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Prochazka Game CYA B8-2 Hadley B8-2  JP 
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Arlington, HB Woodlawn 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Scott Game SYA B6-1 Morin B6-1  SM 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> McLean B6-1 Carey Game Arlington B6-1 Maher B6-1  DM 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 stemberger Game Fort Hunt B6-1 Koelsch B6-1  GS 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Weinschenk Game CYA B6-1 Cubbage B6-1  JW 
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:00a  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5-2 Gaskins Game Fort Hunt B5-2 Forti B5-2   
10:00a 11:00a  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5-2 Broad Game Fort Belvoir B5-2 Taylor B5-2  CT 
11:00a 12:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Brown Game Gainesville B5-2 Burkhart B5-2  MB 
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5-2 Kusic Game Mt. Vernon B5-2 Coleman B5-2   
1:15p 2:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Holder Game Springfield G5-1 Goodman G5-1  JH 
2:15p 3:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Reston G5-1 Barr Game Vienna G5 -1 Korman G5-1  PB 
3:15p 4:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 childress Game CYA G5-1 Kang G5-1  MK 
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 Piacenza Game Burke G5-1 Coutinho G5-1  JF 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:00a  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5-3 Rice Game FPYC B5-3 Malesky B5-3  LM 
10:00a 11:00a  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Hurricanes B5-3 Richards Game South County B5-3 Johnson B5-3   
11:00a 12:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Arlington B5-3 Filides Game Gainesville B5-3 Ly B5-3  HL 
12:00p 1:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Burke B5-3 Mitchell Game South Loudoun B5-3 frazitta B5-3   
1:00p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Gainesville G5-2 Furlong Game McLean G5-2 Edwards G5-2  SF 
2:00p 3:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Baileys G5-2 Marshall Game Great Falls G5-2 Exley G5-2  FE 
3:00p 4:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Hurst Game FPYC G5-2 Lester G5-2   
4:00p 5:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Vienna G5 -2 Konstas Game SYA G5-2 Moore G5-2   
Falls Church, Baileys Comm Ctr 12:00p 12:45p  TBD no use    CC 
Falls Church, Jackson MS Aux 9:00a 10:00a  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Varner Game CYA B6-3 Wheeler B6-3  LV 
10:00a 11:00a  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South County B6-3 Matthews Game Herndon B6-3 Passmore B6-3  KM 
11:00a 12:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab Game Burke B6-3 Brandow B6-3   
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Arlington B6-3 Urbanski Game McLean B6-3 Nance B6-3  SN 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 9:00a 10:00a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> BRYC B6-2 Aquil Game Jame Lees B6-2 Wilson B6-2  CC 
10:00a 11:00a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Lee District B6-2 Troy Game Gainesville B6-2 Gresham B6-2  AG 
11:00a 12:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Springfield B6-2 Arguedas Game Burke B6-2 Sturtevant B6-2   
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 ackley Game Great Falls B6-2 Nickels B6-2   
1:15p 2:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Burke G6 2 Wyant Game Arlington G6-2 Broyles G6-2  RW 
2:15p 3:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Naples Game South Loudoun G6 -2 Lisack G6-2  JL 
3:15p 4:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Falls Church G6 -2 Madison Game McLean G6 -2 Mendenhall  G6-2  LM 
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Mt. Vernon G6 -2 Garey Game Springfield G6-2 Duckett G6-2   
Falls Church, James Lee Center 9:00a 9:30a  TBD no use    CC 
South Riding, Freedom HS-#2 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio Game Springfield B8-3 Pearson B8-3  CC 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Herndon B8-3 Green Game Baileys CC B8-3 Lewis B8-3  DG 
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Walsh Game BRYC B8-3 Hymans B8-3  JO 
8:00p 9:05p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> South Loudoun B8-3 Arbore Game SYA B8-3 Mawloud B8-3   
South Riding, Freedom HS-Main 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Battaglia Game Arlington B7-2 Nettles B7-2  MB 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Hunt B7-2 Forti Game FPYC B7-2 Ragan B7-2   
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Cook Game Vienna B7-2 Desenti B7-2   
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> SYA B7-2 McGhee Game Springfield B7-2 Robinson B7-2   
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Burke G7-2 Davis Game Fort Belvoir G7 -2 Edwards G7-2  FE 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Rathinavelu Game Turnpike G7-2 Liedtke  G7-2  UR 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Gellad Game Fort Belvoir G8-2 Barfield G8-2  CG 
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Banks Game McLean G8-2 McNicoll G8-2  BM 
 Sun 02/24/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Varner Game South County B6-3 Matthews B6-3  LV 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab Game McLean B6-3 Nance B6-3  SN 
2:30p 3:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> BRYC B6-2 Aquil Game Gainesville B6-2 Gresham B6-2  CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Springfield B6-2 Arguedas Game Great Falls B6-2 Nickels B6-2   
5:00p 6:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Burke G6 2 Wyant Game South Loudoun G6 -2 Lisack G6-2  RW 
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Great Falls G7-2 Kerrigan Game Fort Belvoir G7 -2 Edwards G7-2  
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Mt. Vernon G7-2 Elling Game Fort Hunt G7-2 Harris  G7-2   
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Fowler Game Vienna G7-2 Kourtesis G7-2  JF 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Rathinavelu Game CYA G7-2 Jones G7-2  UR 
5:00p 6:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Seay Game Arlington G6-1 Abundo G6-1   
6:00p 7:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Crittenberger Game FPYC G6-1 Komaily G6-1  JC 
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 stemberger Game Gainesville B6-1 Weinschenk B6-1  GS 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> SYA B6-1 Morin Game Arlington B6-1 Maher B6-1  SM 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Leggett Game McLean B7-1 Tallent B7-1   
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley Game Reston B7-1 Lansdowne B7-1   
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Manassas Park B7-1 Vick Game South County B7-1 Jackson B7-1  DV 
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 Locey Game Burke B7-1 Shouman B7-1  TS 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Arlington B7-3 Farrell Game Hurricanes B7-3 Chipps B7-3  KF 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South Loudoun B7-3 Park Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik B7-3   
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 Smydra Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters B7-3   
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Dann Game Falls Church B7-3 Sutton B7-3   
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> McLean G6 -2 Mendenhall  Game Springfield G6-2 Duckett G6-2   
Alexandria, Mount Vernon HS #1 12:00p 12:45p  TBD no use  Do not enter gym until 12:30pm!  CC 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 McConnell Game Vienna G7-1 Yoder G7-1  PM 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 McNicoll Game Springfield G7-1 Richards G7-1  BM 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Eisenberg Game Vienna G8-1 Joost G8-1  RR 
3:45p 4:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Fort Hunt G8-1 Prater Game Springfield G8-1 Wilson G8-1  RP 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Burke G8-1 Shimp Game Turnpike G8-1 Komaily G8-1  ES 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 O'Reilly Game McLean G8-2 McNicoll G8-2  JF 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> SYA G8-2 Wells Game Annandale G8-2 Sawi  G8-2  MC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron Game South Loudoun G8-2 Howell G8-2  RH 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Gellad Game Vienna G8-2 Trotter G8-2   
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> CYA G8-1 Costigan Game FPYC G8-1 Intermill G8-1  SC 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Partonen Game South Loudoun B8-2 Wolin B8-2   
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Prochazka Game Gainesville B8-2 D'Andrea B8-2   
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > McLean B8-2 Jackson Game Burke B8-2 Seay B8-2  TJ 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Sullivan Game SYA B8-2 Charneco B8-2   
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Cook Game Springfield B7-2 Robinson B7-2   
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Hunt B7-2 Forti Game Turnpike B7-2 Battaglia B7-2  MB 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> South Loudoun B8-3 Arbore Game Burke B8-3 Walsh B8-3  CA 
3:45p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio Game Herndon B8-3 Green B8-3  CC 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Lee District B5-1 Diffenbach Game Jame Lees B5-1 Wade B5-1   
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> BRYC B5-1 Gonzalez Game Burke B5-1 Rapoza B5-1   
Fairfax, Lanier Middle School  11:00a 11:30a  TBD no use    CC 
Falls Church, Jackson MS Aux 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Hurricanes B5-3 Richards Game FPYC B5-3 Malesky b5-3   
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South Loudoun B5-3 frazitta Game Gainesville B5-3 Ly B5-3  HL 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Gainesville G5-2 Furlong Game Great Falls G5-2 Exley G5-2  SF 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Hurst Game SYA G5-2 Moore G5-2   
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Holder Game Reston G5-1 Barr G5-1  JH 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 Piacenza Game CYA G5-1 Kang G5-1  MK 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5-2 Gaskins Game Fort Belvoir B5-2 Taylor B5-2   
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Brown Game Mt. Vernon B5-2 Coleman B5-2  MB 
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
Nokesville, Patriot HS #1 1:00p 2:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game McLean B8-1 Cicale B8-1 *  DM 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Fuller Game Annandale B8-1 Nelson B8-1 *  DN 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Gresham Game SYA B8-1 Resquin B8-1 *  LR 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Great Falls B8-1 Bowman Game Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins B8-1 *  JH