Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/03/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Crittenberger Game Burke G7-1 Seay from 1-8   
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Komaily Game CYA G7-1 Mawloud from 1-8  MK 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Burke B6-1 Rapoza Game James Lee B6-1 Herring    
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Springfield B7-3 Kelly Game Arlington B7-3 Parker   MP 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South Loudoun B7-3 Cook Game Burke B7-3 DiSilvestro   DD 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 kahn Game McLean B6-1 Jackson    
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South County B7-3 Lloyd Game CYA B7-3 Prochazka   ML 
 Tue 02/04/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Francis Game Mt. Vernon G7-2 Garey    
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Vienna G7-2 TOMLINSON Game Springfield G7-2 Duckett   MED 
 Wed 02/05/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Carey Game CYA B7-1 Cubbage from 1-8  KC 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Robinson Game BRYC B7-1 Aquil from 1-8   
Chantilly, Lunsford Middle (N) 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South Loudoun B7-1 Webb- Game Arlington B7-1 Shelley from 1-8  GS 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Samson Game CYA G8-2 Jones from jan 4/5 and from 1/8  PJ 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> SYA G6-1 Moore Game CYA G6-1 Kang from jan 4/5  MK 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Gainesville G7-2 Naples Game McLean G7-2 Mendenhall   PN 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Filides Game South Loudoun G7-2 McGovern   CB 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Gainesville G6-1 Holder Game McLean G6-1 Murrell don't have gym until 6:45pm  JH 
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> BRYC G7-2 OConnor Game Reston G7-2 Zeberlein    
 Thu 02/06/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Lee Mt. Vernon B6-3 Stewart Game Arlington B6-3 Nettles from 1-18  JN 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Tallent Game Lee District B8- McMinn from 1-18   
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Herndon B6-2 Jones Game Arlington B6-2 Ghariani from jan 4/5  IJS 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Herndon B7-3 Passmore Game Great Falls B7-3 Willson   JP 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> SYA B7-3 Downey Game Alexandria B7-3 Thomas   DT 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Belvoir B7-2 Shern Game McLean B7-2 Nance from 1-18  SN 
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 TROTTER Game Burke G8-1 Edwards from jan 4/5  MM 
 Sat 02/08/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Annandale B6-2 Hwang Game Herndon B6-2 Jones   IJS 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Buttrey Game Fort Hunt B6-2 Forti    
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Vienna B6-2 Choi Game McLean B6-2 Cicale   RC 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Burke B6-3 Mitchell Game Turnpike B6-3 Ours   JM 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Lee Mt. Vernon G5-1 Breland Game Great Falls G5-1 Nitowski    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Herndon B5 -3 Bermudez Game Gum Springs B5 -3 Sprocker no gum springs    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5 -1 Martin Game Gainesville B5 -1 Ly   HL 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5 -1 Byrnes Game Fort Hunt B5 -1 Zippel gym issues   
Alexandria, Gum Springs CC 9:00a 10:15a  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South Loudoun B8-1 Cook Game South County B8-1 Jackson lost Annandale   MJ 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Turnpike G8-2 Komaily Game Fort Belvoir G8-2 Edwards lost Annandale   MK 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> CYA G8-2 Jones Game CYA G8-2 Rathinavelu lost Annandale   PJ 
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Burke G8-1 Edwards Game Vienna G8-1 TROTTER from 1-7 / lost james lee  MM 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Arlington B8-2 Maher Game Lee-Mt. Vernon B8-2 Bosley   JB 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Forti Game Arlington B8-2 Ballard from jan 4/5   
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Smith Game FPYC B8-2 Ragan    
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Ackley Game Arlington B7-2 Remedios lost Annandale    
Alexandria, Holmes MS #1 8:45a 10:00a  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Burke B5 -2 Asefi Game Vienna B5 -2 LOCEY from 1-18  TA 
10:00a 11:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Burke B5 -2 Mayernik Game SYA B5 -2 Harris from 1-18   
11:15a 12:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Lee Mt. Vernon B5 -2 Day Game McLean B5 -2 B Ball from 1-18  MD 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> South Loudoun G6-1 childress Game Fort Hunt G6-1 Loving   TC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Wilson Game Lee Mt. Vernon B6-3 Stewart    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Alvarez Game Reston B6-3 Legler    
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush Game CYA B7-2 Utterback  lost Annandale   MU 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Alexandria B7-2 Matthews Game Vienna B7-2 Morton   GSM 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> FPYC B7-2 Varner Game Fort Belvoir B7-2 Shern    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Burns Game Annandale B7-2 Nelson   DN 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> McLean B7-2 Nance Game Burke B7-2 Sturtevant lost Annandale    
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 9:00p  TBD no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 9:00p  TBD no use    CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Lomas Game Burke G5-2 Rose    
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 3> BRYC B5 -3 Sharma Game Arlington B5 -3 Perkins   MP 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 McRae Game Vienna G5-1 KORMAN   DM 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Lowen Game Burke B6-1 Rapoza lost James Lee    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Arlington B5 -1 Sadaka Game SYA B5 -1 O-Connor   VS 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Filides Game BRYC G7-2 OConnor from 1-7   
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> BRYC G5-2 Ali Game Vienna G5-2 KONSTAS    
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 Andersen Game CYA G5-2 Mazid   AA 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Arlington B6-2 Ghariani Game Gainesville B6-2 Murray    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> SYA B6-2 Hill Game South Loudoun B6-2 Lanouette   JH 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game CYA G5-1 Dowling   SD 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 A Norton Game Gainesville G5-1 Johnson   PN 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5 -1 Choi Game CYA B5 -1 Rosenblatt gym issues  DC 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> CYA B5 -2 Martin Game BRYC B5 -2 Mayes SB  JM 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Reston G5-2 Ward Game McLean G5-2 B Kim   TK 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> South Loudoun G5-2 Oshea Game Gainesville G5-2 Hampson   MO 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 McGhee Game Fort Belvoir G5-2 Washington   BF 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> BRYC B6-3 Shin Game CYA B6-3 Lugo   SL 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Webb Game South County B6-3 Johnson    
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 Kerr Game Fort Hunt G5-1 Garey    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5 -1 Stemberger Game Burke B5 -1 Smith gym issues   MS 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5 -3 Rivers Game Springfield B5- 3 Morrison no gum springs    
Falls Church, Baileys Comm Ctr 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Baileys CC G5 -2 Marshall Game Burke G5-2 Price    
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Baileys B6-3 J. Smith Sr Game Arlington B6-3 Nettles    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Peters Game Baileys B8-3 TBD   JH 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys CC G8-2 Hudson Game Vienna G8-2 Bond    
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5 -2 Greiner Game Reston B5 -2 Daoud from 1-18  JG 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Mt. Vernon B6-1 Coleman Game James Lee B6-1 Herring lost James Lee    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game CYA B6-1 Jones lost James Lee   PJ 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Ridgeway Game Great Falls B6-1 Brown lost James Lee   MB 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> South Loudoun G7-2 McGovern Game Lee-Mt. Vernon G7-2 Carter from 1-25  RM 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Gainesville B7-2 Schwemer Game Falls Church B7-2 Whitaker lost James Lee   SW 
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 3:00p 4:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Manassas Park B8-1 Vick Game Reston B8-1 Lansdowne   DV 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> South Loudoun B5 -2 Fiorillo Game Manassas Park B5 -2 Solomon    
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Manassas Park B6-1 Gaskins Game Lee District B6-1 Diffenbach   PD 
South Riding, Freedom HS-#2 2:15p 3:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Strohecker Game Fort Hunt G8-2 Harris    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> South Loudoun B8-3 Mostek Game Burke B8-3 Petro   KM 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 kahn Game Gainesville B6-1 Cook    
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:10p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > BRYC B8-2 Thomas Game Gainesville B8-2 Compton   TC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Dann Game Herndon B8-2 Harley   RH 
5:45p 6:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Desenti Game SYA B8-2 McGhee    
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> CYA B8-1 Lee Game Vienna B8-1 Marsden lost Annandale   DM 
 Sun 02/09/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> South Loudoun G7-1 Lisack Game CYA G7-1 Mawloud    
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> South Loudoun G7-2 McGovern Game McLean G7-2 Mendenhall   RM 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> FPYC G6-2 Lester Game South Loudoun G6-2 Samson   DS 
4:00p 5:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 Kerr Game McLean G5-1 A Norton   PN 
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Burke B5 -2 Asefi Game Vienna B5 -2 DAVIS   DD 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Reston B5 -2 Daoud Game McLean B5 -2 B Ball    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> BRYC B5 -2 Mayes Game Burke B5 -2 Mayernik    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5 -2 Harris Game Lee Mt. Vernon B5 -2 Day   MD 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 Andersen Game Baileys CC G5 -2 Marshall    
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Murrell Game SYA G6-1 Moore    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Burke G6-2 Seigle Game Vienna G6-2 Grim    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6-1 Kang Game Burke G6-1 Coutinho   MK 
3:45p 4:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Great Falls G6-2 Exley Game McLean G6-2 Edwards gym issues x 2   FE 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game Lee Mt. Vernon G5-1 Breland    
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Reston B8-3 Birkland Game Lee-Mt. Vernon B8-3 Peters   JH 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Crittenberger Game Great Falls G7-1 Bond    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Herndon B8-2 Harley Game McLean B8-2 Turgeon   RH 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Forti Game Vienna B8-2 Desenti   CD 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game Manassas Park B8-1 Vick   DV 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 1:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> McLean B7-2 Nance Game Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush   SN 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Burke B7-2 Sturtevant Game Vienna B7-2 Morton    
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Alexandria B7-2 Matthews Game Fort Belvoir B7-2 Shern   BM 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Gainesville G6-1 Holder Game Vienna G6-1 PARRIS   JH 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Edwards Game Baileys CC G8-2 Hudson from 1-18  EB 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Burns Game FPYC B7-2 Varner   RB 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Remedios Game CYA B7-2 Utterback   MU 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Annandale B7-2 Nelson Game Falls Church B7-2 Whitaker   SW 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Lowen Game Lee District B6-1 Diffenbach from 1-23   
Alexandria, Mount Vernon HS #1 12:00p 12:45p  TBD no use  Do not enter until 12:30  CC 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5 -1 Choi Game Lee Mt. Vernon B5 -1 Bosley lost Lee  JB 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Fort Belvoir B8-1 Miles Game Turnpike B8-1 Donovan lost Lee  MB 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Lee-Mt. Vernon B8-2 Bosley Game South County B8-2 Matthews   JB 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Page Game Springfield B8-1 Robinson    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > BRYC B8-2 Thomas Game Arlington B8-2 Maher    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Jackson Game Lee District B8- McMinn    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Smith Game CYA B8-2 Dann   BD 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Davis Game Annandale B8-1 Nelson lost Lee  D N 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Filides Game CYA G7-2 Francis   CB 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Samson Game Mt. Vernon G8-2 Elling    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> SYA G8-2 Heslep Game McLean G8-2 McNicoll   JH 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Springfield G7-2 Duckett Game Lee-Mt. Vernon G7-2 Carter   CC 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Reston G7-2 Zeberlein Game Mt. Vernon G7-2 Garey    
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Loving Game Arlington G6-1 Piacenza   ZM 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> BRYC G6-2 Dudley Game Arlington G6-2 DeCou   JS 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 McRae Game Great Falls G5-1 Nitowski   DM 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5 -2 McLean Game CYA B5 -2 Martin   JM 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Lomas Game Vienna G5-2 KONSTAS    
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Great Falls B8-1 Krawczyk Game South Loudoun B8-1 Cook   SK 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 Compton Game South Loudoun B8-2 Choi   DC 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> CYA B6-3 Lugo Game South Loudoun B6-3 Webb    
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik Game South Loudoun B8-3 Mostek   KM 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5 -1 Stemberger Game Great Falls B5 -1 Goldberg   GS 
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr Game SYA B6-2 Hill   JH 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Buttrey Game Arlington B6-2 Ghariani    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5 -1 Rosenblatt Game SYA B5 -1 O-Connor lost Lee   CR 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> CYA B6-2 Robinson Game Annandale B6-2 Hwang    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Hunt B6-2 Forti Game South Loudoun B6-2 Lanouette    
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Murray Game McLean B6-2 Cicale gym issues x 2   RC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Turnpike B6-3 Ours Game Lee Mt. Vernon B6-3 Stewart   LO 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Burke B6-3 Mitchell Game Springfield B6-3 Alvarez   JM 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Great Falls B6-3 Britt Game Reston B6-3 Legler    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> BRYC B6-3 Shin Game Springfield B6-3 Wilson    
Clifton, Centreville HS - side ct 5:00p 10:00p  TBD no use  no use   CC 
Fairfax, Lanier Middle School  11:45a 1:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Springfield G7-1 Duckett Game FPYC G7-1 Komaily   MD 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Malesky Game South County B6-3 Johnson   LM 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > FPYC B8-2 Ragan Game SYA B8-2 McGhee gym issues   
Falls Church, Jackson MS rear gym 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5 -3 Arora Game Gainesville B5 -3 Maxwell    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Arlington B5 -3 Perkins Game FPYC B5 -3 Davis   MD 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5 -3 Rivers Game Turnpike B5 -3 Syron   NR 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 B Kim Game CYA G5-2 Mazid   TK 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5 -1 Byrnes Game McLean B5 -1 Martin    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5 -1 Smith Game Fort Hunt B5 -1 Zippel   MS 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Cook Game CYA B6-1 Jones   PJ 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> BRYC B5 -3 Sharma Game Fort Belvoir B5 -3 Hunter    
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Vienna G7-1 YODER Game Falls Church G7-1 Madison   CM 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Falls Church B6-2 Kusic Game Vienna B6-2 Choi   MK 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Falls Church G6-2 Papadopoulos Game Springfield G6-2 Burdette   MP 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Falls Church B8-3 Sutton Game Burke B8-3 Petro   J S 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Vienna B5 -2 LOCEY Game Falls Church B5 -2 Greiner   BL 
Haymarket, Battlefield HS #1 (N) 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:45p 2:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> SYA B7-1 Morin Game Gainesville B7-1 Weinschenk   JW 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Ackley Game Gainesville B7-2 Schwemer   JA 
4:00p 5:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Vienna G7-2 TOMLINSON Game Gainesville G7-2 Naples    
5:15p 6:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game Gainesville G8-1 Gilliam    
Haymarket, Battlefield HS #2 (N) 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:45p 3:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Furlong Game Reston G6-2 Barr   PB 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Arlington B5 -1 Sadaka Game Gainesville B5 -1 Ly   VS 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Springfield B5- 3 Morrison Game Gainesville B5 -3 Jackson    
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 DiSilvestro Game Arlington B7-3 Parker   MP 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South County B7-3 Lloyd Game Springfield B7-3 Kelly   ML 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Prochazka Game Alexandria B7-3 Thomas   JP 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Herndon B7-3 Passmore Game SYA B7-3 Downey   JP 
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:00p 5:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Burke B8-1 Shouman Game McLean B8-1 Tallent   TS 
5:15p 6:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Great Falls G8-1 Kerrigan Game McLean G8-1 Megas   GM 
6:30p 7:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Robinson Game McLean B7-1 Carey gym issues  CC 
Springfield, Lee HS-Aux (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Manassas Park B8-3 Holden Game Burke B8-3 Smydra   MS 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> CYA G6-2 Murphy Game SYA G6-2 Langford   CL 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Marshall Game Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> CYA G5-1 Dowling Game Gainesville G5-1 Johnson   SD 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Garey Game Vienna G5-1 KORMAN   NK 
Springfield, West Springfield-#2(S/C) 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> SYA G7-1 Brubaker Game Fort Hunt G7-1 Heiner    
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Arlington G7-1 Eisenberg Game Burke G7-1 Wyant   AE 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> McLean B6-1 Jackson Game Vienna B6-1 Epps lost McLean aux  CC 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 Scarcella Game Burke G8-2 Byrne   MB 
Springfield, West Springfield-Main 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Abundo Game CYA G8-1 McConnell   PM 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game CYA B7-1 Cubbage   AC 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South Loudoun B7-1 Webb- Game Lee District B7-1 Trotter   GS 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 STOLBURG Game Fort Hunt B7-1 Koelsch   
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Springfield B7-1 Arguedas Game Great Falls B7-1 Nickles