Girls Girls 5th grade Division 1
Monday, January 30, 2023
 Vienna G5-1 Korman29
McLean G5-1 McNicoll25
Sunday, January 29, 2023
 Arlington G5-1 Robins32
DYS G5-1 Samson10
 Great Falls G5-1 Rewalt25
McLean G5-1 McNicoll6
 Vienna G5-1 Korman33
Fort Hunt G5-1Mathes30
Saturday, January 28, 2023
 BRYC G5-1 pool Murphy28
Arlington G5-1 Robins25
 McLean G5-1 McNicoll17
Fort Hunt G5-1Mathes16
 Vienna G5-1 Korman18
DYS G5-1 Samson14
Girls Girls 5th grade Division 2
Sunday, January 29, 2023
 Lee-Mt.Vernon G5-2 Allen37
Annandale G5-2 Anderson23
 McLean G5-2 Roth19
FPYC G5-2 Anderson10
 Gainesville G5-2 Ratcliff35
SYA G5-2 Trullender15
 Vienna G5-2 Korman18
CYA G5-2 Wilke17
Saturday, January 28, 2023
 Annandale G5-2 Anderson26
McLean G5-2 Roth23
 Lee-Mt.Vernon G5-2 Allen26
Arlington G5-2 Wishneff16
 Gainesville G5-2 Ratcliff25
BRYC G5-2 Larson24
CYA G5-2 Wilke24
FPYC G5-2 Anderson19
 Vienna G5-2 Korman33
SYA G5-2 Trullender10
Girls Girls 6th Grade Division 1
Sunday, January 29, 2023
 FPYC G6-1 Varner48
Fort Hunt G6-1 Harris13
 Gainesville G6-1 Murray34
CYA G6-1 Nichols31
 McLean G6-1 Hazzan32
Burke G6-1 Buttery21
Saturday, January 28, 2023
 Vienna G6-1 Amouri37
DYS G6-1* Cook9
Girls Girls 6th Grade Division 2
Saturday, January 28, 2023
 Great Falls G6-2 Lonnett/Outlaw22
McLean G6-2 Morneau15
Girls Girls 7th Grade Division 1
Sunday, January 29, 2023
 BRYC G7-1 Shin46
Burke G7-1 Jones32
 CYA G7-1 Walker45
Arlington G7-1 Kaufman44
 McLean G7- 1 Megas42
Fort Hunt G7-1 Langone24
Saturday, January 28, 2023
 Arlington G Sedor36
Burke G7-1 Jones33
Girls Girls 7th Grade Division 2
Sunday, January 29, 2023
 McLean G7-2 Horenstein49
BRYC G7-2 Shin27
Saturday, January 28, 2023
 Reston G7 Altamirano27
Arlington G7-2 Scarcella26
Wednesday, January 25, 2023
 Gainesville G7-2 Lawhorne46
Arlington G7-2 Scarcella16
 McLean G7-2 Horenstein33
BRYC G7-2 Shin16
 SYA G7-2 Henryhand41
Reston G7 Altamirano18
Girls Girls 8th Grade Division 1
Sunday, January 29, 2023
 CYA G8-1 Dowling49
Burke G8-1 Zahui.44
 Fort Hunt G8-1 Garey38
Gainesville G8-1* Hampson35
 McLean G8-1 Norton38
SYA G8-1 Andersen36
Saturday, January 28, 2023
 Gainesville G8-1* Hampson60
Burke G8-1 Zahui.48
Girls Girls 8th Grade Division 2
Sunday, January 29, 2023
 Lee District G8- 2 Tickner43
CYA G8-2 Raptis9
 Mt. Vernon G8-2 Gorman38
Burke G8-2 Zahui18
 Springfield G8-* Allen30
Vienna G8- 2 Tomlinson25
Saturday, January 28, 2023
 Vienna G8- 2 Tomlinson2
CYA G8-2 Raptis0
 Great Falls G8- 2 Hasan32
Reston G8-2 Altamirano31
Lee District G8- 2 Tickner43
Mt. Vernon G8-2 Gorman27
Boys Boys 5th grade Division 1
Sunday, January 29, 2023
 BRYC B5-1 Webb41
Burke B5-1 Jackson38
 CYA B5-1 Batta38
Arlington B5-1 Sadaka35
 McLean B5-1 Sweeny39
Gainesville B5-1 Bauer35
 Vienna B5-1 Locey36
Great Falls B5-1 Bovenzi21
Saturday, January 28, 2023
 BRYC B5-1 Webb39
McLean B5-1 Sweeny34
 Great Falls B5-1 Bovenzi48
Burke B5-1 Jackson46
 CYA B5-1 Batta42
Gainesville B5-1 Bauer36
 Vienna B5-1 Locey39
Vienna B5-1 Simpson25
Boys Boys 5th grade Division 2
Sunday, January 29, 2023
 BRYC B5-2 Shin38
Arlington B5 -2 Farrell /Mah37
 Gainesville B5- 2 Bellis37
Great Falls B5-2 Harper18
 FPYC B5-2 Plummer38
Lee-Mt. Vernon B5-2 Black20
 Fort Hunt B5-2 Blanton61
Manassas Park B5-2 Toth41
 McLean B5-2 Cecere50
DYS B5 -2 Venia48
 CYA B5-2 Goodman38
Reston B5-2 Brooks29
Saturday, January 28, 2023
 CYA B5-2 Goodman43
DYS B5 -2 Venia34
 Fort Hunt B5-2 Blanton49
BRYC B5-2 Shin36
 FPYC B5-2 Plummer46
BRYC B5-2 Hoagland40
 Arlington B5 -2 Farrell /Mah44
Gainesville B5- 2 Bellis33
 Great Falls B5-2 Harper49
Reston B5-2 Brooks39
 McLean B5-2 Cecere41
Lee-Mt. Vernon B5-2 Black26
Boys Boys 5th grade Division 3
Sunday, January 29, 2023
 Gainesville B5-3 Penn42
DYS B5 -3 Armstrong30
 Burke B5-3 Hess37
Herndon B5-3 Sevila19
Saturday, January 28, 2023
 Herndon B5-3 Sevila31
DYS B5 -3 Armstrong25
 Burke B5-3 Hess31
SYA B5-3 Vickers25
Boys Boys 6th Grade Division 1
Sunday, January 29, 2023
 BRYC B6-1 Mitchell54
Burke B6-1 Raybon37
 Great Falls B6-1 Wilson35
McLean B6-1 Tallent33
 Gainesville B6-1 Torco48
Turnpike B6- Ours33
Saturday, January 28, 2023
 Arlington B6-1 Escherick37
CYA B6-1 McNutt32
 McLean B6-1 Tallent44
Turnpike B6- Ours34
 Vienna B6-1 Nmah2
Lee-Mt. Vernon B6-1 Davis0
Boys Boys 6th Grade Division 2
Sunday, January 29, 2023
 Fort Hunt B6-2 Casey49
CYA B6-2 Kim41
 South County B6-2 Coleman45
Lee District B6-2 Diffenbach42
 Falls Church B6-2 Greiner39
McLean B6-2 Klett27
 Gainesville B6-2 Siguere38
SYA B6-2 Purdy27
Saturday, January 28, 2023
 Fort Hunt B6-2 Casey42
Falls Church B6-2 Greiner35
 Gainesville B6-2 Siguere34
CYA B6-2 Kim30
 Arlington B6-2 Romasco40
Great Falls B6-2 Hankins37
 Lee District B6-2 Diffenbach36
McLean B6-2 Klett29
 South County B6-2 Coleman38
SYA B6-2 Purdy32
Boys Boys 6th Grade Division 3
Sunday, January 29, 2023
 Lee-Mt. Vernon B6-3 Degenhardt33
Burke B6-3 Tucker24
 FPYC B6-3 Ragan49
BRYC B6-3 Brown.42
Saturday, January 28, 2023
 FPYC B6-3 Ragan38
Gum Springs B6-3 Cordisco31
 Manassas Park B6 3 Legions31
Lee-Mt. Vernon B6-3 Degenhardt23
Boys Boys 7th Grade Division 1
Monday, January 30, 2023
 McLean B7-1 Leggett45
Reston B7-1 Douad43
 Gainesville B7-1 Dandrea63
South County B7-1 Brown36
Sunday, January 29, 2023
 Gainesville B7-1 Dandrea42
Vienna B7-1 Stolburg37
 McLean B7-1 Leggett51
South County B7-1 Brown38
 Reston B7-1 Douad52
Arlington B7-1 Lowen51
Saturday, January 28, 2023
 McLean B7-1 Leggett42
Arlington B7-1 Lowen40
 Vienna B7-1 Stolburg72
South County B7-1 Brown53
Boys Boys 7th Grade Division 2
Sunday, January 29, 2023
 CYA B7-* Baltazar55
Burke B7-* Shouman28
 Falls Church B7-2 Papadopoulos33
BRYC B7-2 Thanos24
 FPYC B7-2 Nickle64
McLean B7-2 Berusch43
 Great Falls B7-2 Klein46
Turnpike B7-2 Taylor26
 Fort Hunt B7-2 Estenson55
Vienna B7- * Leone34
Saturday, January 28, 2023
 McLean B7-2 Berusch56
Arlington B7-2 Parker40
 Burke B7-* Shouman60
BRYC B7-2 Thanos46
 Vienna B7- * Leone41
CYA B7-* Baltazar38
Wednesday, January 25, 2023
 Great Falls B7-2 Klein53
Falls Church B7-2 Papadopoulos32
Boys Boys 7th Grade Division 3
Sunday, January 29, 2023
 Fort Hunt B7-3 Loving61
CYA B7-3 Hackney38
 Annandale B7-3 Gregory42
Great Falls B7-3 Conver39
 SYA B7-3 Sorg45
Reston B7-3 Schlesinger34
Saturday, January 28, 2023
 Fort Hunt B7-3 Loving62
Reston B7-3 Schlesinger50
 Springfield B7- 3 Carroll53
Gainesville B7- Jackson39
 Herndon B7-3 Starinieri45
Great Falls B7-3 Conver35
 SYA B7-3 Sorg48
Annandale B7-3 Gregory35
Boys Boys 8th Grade Division 1
Sunday, January 29, 2023
 Arlington B8-1 McLean57
Gainesville B8-1 Dandrea46
 CYA B8-1 Rosenblatt47
BRYC B8-1 Lee45
 SYA B8-1 Livingston51
Lee District CC B8-1 Love39
Saturday, January 28, 2023
 Arlington B8-1 McLean50
BRYC B8-1 Lee46
 McLean B8-1 Harley79
Lee-Mt. Vernon B8-1 Bosley40
 Vienna B8-1 Marsden52
SYA B8-1 Livingston42
Boys Boys 8th Grade Division 2
Sunday, January 29, 2023
 Falls Church B8-2 Greiner53
CYA B8-2 Weinstein50
 Fort Belvoir B8-2 Taylor71
Arlington B8-2+ Davis52
 FPYC B8-2 Davis46
Springfield B8-2 Morrison40
Saturday, January 28, 2023
 Reston B8-2 Love62
Arlington B8-2+ Davis49
 Gum Springs B8-2 Smith68
Mt. Vernon B8-2 Woodhall66
 McLean B8-2 Ball60
Herndon B8-2 Mendelsohn50
 Manassas Park B8-2 Gaskins61
Vienna B8-2 Desenti44
Boys Boys 8th Grade Division 3
Sunday, January 29, 2023
 Gainesville B8-3 Brown39
Great Falls B8-* Karaki33
 SYA B8-* White60
Herndon B8-3 Baker30
 Turnpike B8-3 Syron54
Lee-Mt. Vernon B8-3 Henderson49
Saturday, January 28, 2023
 SYA B8-* White46
Gainesville B8-3 Brown20
 Manassas Park B8- 3 Hockman40
Herndon B8-3 Baker10
 Turnpike B8-3 Syron51
Great Falls B8-* Karaki25
Wednesday, January 25, 2023
 Lee-Mt. Vernon B8-3 Henderson47
CYA B8-3 Hessell36
 Burke B8- 3 DiSilvestro57
Great Falls B8-* Karaki37
 Turnpike B8-3 Syron45
Herndon B8-3 Baker34