Girls Girls 5th grade Division 1
Jackson MS-Front gym
Game
02/02 6:15p
iGreat Falls G5-1 Rewalt 
Arlington G5-1 Robins
Jackson MS rear gym
Game
02/02 7:00p
iFort Hunt G5-1Mathes 
BRYC G5-1 pool Murphy
Liberty MS-#1(N)
Game
02/04 10:15a
iVienna G5-1 Korman 
BRYC G5-1 pool Murphy
Game
02/04 11:30a
iGreat Falls G5-1 Rewalt 
Fort Hunt G5-1Mathes
Willard Middle School
Game
02/04 4:00p
iMcLean G5-1 McNicoll 
DYS G5-1 Samson
Edison HS - Aux
Game
02/05 12:00p
iArlington G5-1 Robins 
BRYC G5-1 pool Murphy
Game
02/05 1:15p
iVienna G5-1 Korman 
DYS G5-1 Samson
Game
02/05 2:30p
iMcLean G5-1 McNicoll 
Fort Hunt G5-1Mathes
Girls Girls 5th grade Division 2
Liberty MS-#1(N)
Game
02/04 9:00a
iBRYC G5-2 Larson 
Annandale G5-2 Anderson
Unity Braxton MS
Game
02/04 9:15a
iArlington G5-2 Wishneff 
Gainesville G5-2 Ratcliff
Willard Middle School
Game
02/04 2:50p
iCYA G5-2 Wilke 
DYS G5-2 Ranone
Jackson MS-Front gym
Game
02/05 1:15p
iDYS G5-2 Ranone 
SYA G5-2 Trullender
Jackson MS rear gym
Game
02/05 2:30p
iVienna G5-2 Korman 
McLean G5-2 Roth
Jackson MS-Front gym
Game
02/05 3:45p
iBRYC G5-2 Larson 
FPYC G5-2 Anderson
Jackson MS rear gym
Game
02/05 3:45p
iGainesville G5-2 Ratcliff 
Lee-Mt.Vernon G5-2 Allen
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/05 4:45p
iCYA G5-2 Wilke 
Arlington G5-2 Wishneff
Bryant Center (S)
Game
02/11 2:00p
iFPYC G5-2 Anderson 
Arlington G5-2 Wishneff
Liberty MS-#1(N)
Game
02/11 2:00p
iMcLean G5-2 Roth 
SYA G5-2 Trullender
Liberty MS-#2 (N)
Game
02/11 2:00p
iLee-Mt.Vernon G5-2 Allen 
Vienna G5-2 Korman
Unity Braxton MS
Game
02/11 3:45p
iGainesville G5-2 Ratcliff 
Annandale G5-2 Anderson
Willard Middle School
Game
02/11 4:00p
iDYS G5-2 Ranone 
BRYC G5-2 Larson
Girls Girls 6th Grade Division 1
Liberty MS-#2 (N)
Game
02/04 2:00p
iBurke G6-1 Buttery 
Arlington G6-* Gary
Thos. Jefferson HS-aux
Game
02/04 5:45p
iVienna G6-1 Brooks 
Fort Hunt G6-1 Harris
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/05 3:30p
iVienna G6-1 Amouri 
Arlington G6-* Gary
Annandale HS-#1
Game
02/05 3:45p
iFPYC G6-1 Varner 
CYA G6-1 Nichols
McLean HS-Main(N)
Game
02/05 5:30p
iMcLean G6-1 Hazzan 
Vienna G6-1 Brooks
Gainesville HS side
Game
02/05 6:45p
iGainesville G6-1 Murray 
Burke G6-1 Buttery
Bryant Center (S)
Game
02/06 8:00p
iVienna G6-1 Amouri 
Fort Hunt G6-1 Harris
Jackson MS rear gym
Game
02/06 8:15p
iFPYC G6-1 Varner 
DYS G6-1* Cook
Girls Girls 6th Grade Division 2
Liberty MS-#2 (N)
Game
02/04 9:00a
iTurnpike G6-2 Conklin 
BRYC G6-2 Suddarth
Mary Ellen Henderson MS
Game
02/05 1:15p
iSYA G6 -* Johnson 
Annandale G6-2 Williams
South Lakes HS left
Game
02/05 3:30p
iGreat Falls G6-2 Lonnett/Outlaw 
Herndon G6-2 Williams
Jackson MS-Front gym
Game
02/05 5:00p
iBRYC G6-2 Suddarth 
Burke G6-2 Thomas
Gainesville HS side
Game
02/05 5:30p
iGainesville G6-2 Hiltner 
McLean G6-2 Morneau
Jackson MS rear gym
Game
02/06 7:00p
iAnnandale G6-2 Williams 
Burke G6-2 Thomas
Girls Girls 7th Grade Division 1
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/04 3:00p
iArlington G Sedor 
Great Falls G7-1 Wilson
West Springfield-#2(S/C)
Game
02/05 1:00p
iFort Hunt G7-1 Langone 
Great Falls G7-1 Wilson
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/05 2:15p
iBurke G7-1 Jones 
Arlington G7-1 Kaufman
West Springfield-#2(S/C)
Game
02/05 3:30p
iVienna G7-1 Yoder 
BRYC G7-1 Shin
McLean HS-Main(N)
Game
02/05 4:15p
iArlington G Sedor 
McLean G7- 1 Megas
Jackson MS-Front gym
Game
02/06 6:30p
iArlington G7-1 Kaufman 
Vienna G7-1 Yoder
Bryant Center (S)
Game
02/06 6:45p
iFort Hunt G7-1 Langone 
CYA G7-1 Walker
Jackson MS-Front gym
Game
02/06 7:45p
iMcLean G7- 1 Megas 
BRYC G7-1 Shin
Girls Girls 7th Grade Division 2
Thos. Jefferson HS-aux
Game
02/04 3:15p
iSYA G7-2 Henryhand 
McLean G7-2 Horenstein
Game
02/04 4:30p
iArlington G7-2 Scarcella 
Gainesville G7-2 Lawhorne
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/05 1:00p
iArlington G7-2 Scarcella 
McLean G7-2 Horenstein
South Lakes HS Right
Game
02/05 1:00p
iSYA G7-2 Henryhand 
Reston G7 Altamirano
Gainesville HS main
Game
02/05 1:45p
iBRYC G7-2 Shin 
Gainesville G7-2 Lawhorne
Annandale HS-#2
Game
02/11 3:30p
iMcLean G7-2 Horenstein 
Reston G7 Altamirano
Game
02/11 7:15p
iGainesville G7-2 Lawhorne 
SYA G7-2 Henryhand
Girls Girls 8th Grade Division 1
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/04 1:45p
iArlington G8-1 Hall 
Burke G8-1 Zahui.
Lewis HS-Main (was lee)
Game
02/05 12:00p
iSYA G8-1 Andersen 
Burke G8-1 Zahui.
Game
02/05 1:15p
iCYA G8-1 Dowling 
Arlington G8-1 Hall
West Springfield-Main
Game
02/05 4:45p
iFort Hunt G8-1 Garey 
McLean G8-1 Kim
McLean HS-Main(N)
Game
02/05 6:45p
iGainesville G8-1* Hampson 
McLean G8-1 Norton
Unity Braxton MS
Game
02/11 10:30a
iCYA G8-1 Dowling 
Gainesville G8-1* Hampson
Thos. Jefferson HS-aux
Game
02/11 7:00p
iArlington G8-1 Hall 
Fort Hunt G8-1 Garey
Annandale HS-#1
Game
02/11 7:15p
iMcLean G8-1 Kim 
SYA G8-1 Andersen
Girls Girls 8th Grade Division 2
Mount Vernon HS #1
Game
02/04 3:15p
iGreat Falls G8- 2 Hasan 
Springfield G8-* Allen
Annandale HS-#1
Game
02/04 3:30p
iBurke G8-2 Zahui 
CYA G8-2 Raptis
Mount Vernon HS #1
Game
02/04 5:45p
iReston G8-2 Altamirano 
Lee District G8- 2 Tickner
Edison HS - Main
Game
02/05 12:00p
iMt. Vernon G8-2 Gorman 
Vienna G8- 2 Tomlinson
Game
02/05 1:15p
iLee District G8- 2 Tickner 
Burke G8-2 Zahui
Game
02/05 2:30p
iGreat Falls G8- 2 Hasan 
CYA G8-2 Raptis
South Lakes HS Right
Game
02/05 3:30p
iReston G8-2 Altamirano 
Turnpike G8-2 Zucker
Jackson MS-Front gym
Game
02/07 8:45p
iCYA G8-2 Raptis Canceled
Vienna G8- 2 Tomlinson
Boys Boys 5th grade Division 1
Liberty MS-#2 (N)
Game
02/04 10:15a
iVienna B5-1 Simpson 
Burke B5-1 Jackson
Game
02/04 12:45p
iBRYC B5-1 Webb 
Great Falls B5-1 Bovenzi
Liberty MS-#1(N)
Game
02/04 12:45p
iArlington B5-1 Sadaka 
McLean B5-1 Sweeny
Willard Middle School
Game
02/04 6:20p
iCYA B5-1 Batta 
DYS B5-1 Mulhern
Gainesville HS side
Game
02/05 1:45p
iBurke B5-1 Jackson 
Gainesville B5-1 Bauer
Annandale HS-#2
Game
02/05 5:00p
iGreat Falls B5-1 Bovenzi 
McLean B5-1 Sweeny
Bryant Center (S)
Game
02/07 6:45p
iBurke B5-1 Jackson 
Arlington B5-1 Sadaka
Boys Boys 5th grade Division 2
Jackson MS-Front gym
Game
02/02 7:30p
iBRYC B5-2 Hoagland 
BRYC B5-2 Shin
Liberty MS-#2 (N)
Game
02/04 11:30a
iFort Hunt B5-2 Blanton 
BRYC B5-2 Hoagland
Unity Braxton MS
Game
02/04 11:45a
iGainesville B5- 2 Bellis 
Reston B5-2 Brooks
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/04 12:30p
iFPYC B5-2 Plummer 
Arlington B5 -2 Farrell /Mah
Liberty MS-#1(N)
Game
02/04 2:00p
iGreat Falls B5-2 Harper 
McLean B5-2 Cecere
Manassas Park CC - #1
Game
02/04 4:15p
iLee-Mt. Vernon B5-2 Black 
Manassas Park B5-2 Toth
Willard Middle School
Game
02/04 5:10p
iDYS B5 -2 Venia 
BRYC B5-2 Shin
Annandale HS-#2
Game
02/05 2:30p
iReston B5-2 Brooks 
DYS B5 -2 Venia
Boys Boys 5th grade Division 3
Bryant Center (S)
Game
02/04 10:15a
iHerndon B5-3 Sevila 
Burke B5-3 Hess
Unity Braxton MS
Game
02/04 10:30a
iGainesville B5-3 Penn 
DYS B5 -3 Armstrong
Jackson MS rear gym
Game
02/05 1:15p
iSYA B5-3 Vickers 
DYS B5 -3 Armstrong
West Springfield-#2(S/C)
Game
02/05 2:15p
iHerndon B5-3 Sevila 
Gainesville B5-3 Penn
Bryant Center (S)
Game
02/11 11:30a
iSYA B5-3 Vickers 
Herndon B5-3 Sevila
Unity Braxton MS
Game
02/11 1:15p
iBurke B5-3 Hess 
Gainesville B5-3 Penn
Boys Boys 6th Grade Division 1
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/04 10:00a
iArlington B6-1 Escherick 
BRYC B6-1 Mitchell
Unity Braxton MS
Game
02/04 1:00p
iLee-Mt. Vernon B6-1 Davis 
Gainesville B6-1 Torco
Annandale HS-#2
Game
02/04 3:30p
iGreat Falls B6-1 Wilson 
Vienna B6-1 Nmah
Annandale HS-#1
Game
02/04 4:45p
iReston B6-1 Laureano 
Burke B6-1 Raybon
Annandale HS-#2
Game
02/04 4:45p
iCYA B6-1 McNutt 
McLean B6-1 Tallent
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/05 11:45a
iBurke B6-1 Raybon 
Arlington B6-1 Escherick
Hayfield-HS-#1 (S)
Game
02/05 2:15p
iGreat Falls B6-1 Wilson 
Lee-Mt. Vernon B6-1 Davis
South Lakes HS left
Game
02/05 2:15p
iCYA B6-1 McNutt 
Reston B6-1 Laureano
Jackson MS-Front gym
Game
02/05 2:30p
iGainesville B6-1 Torco 
McLean B6-1 Tallent
Annandale HS-#2
Game
02/05 3:45p
iVienna B6-1 Nmah 
BRYC B6-1 Mitchell
Unity Braxton MS
Game
02/11 9:15a
iGainesville B6-1 Torco 
Reston B6-1 Laureano
Bryant Center (S)
Game
02/11 12:45p
iTurnpike B6- Ours 
BRYC B6-1 Mitchell
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/11 1:45p
iArlington B6-1 Escherick 
McLean B6-1 Tallent
Boys Boys 6th Grade Division 2
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/04 8:45a
iGainesville B6-2 Siguere 
Arlington B6-2 Romasco
Bryant Center (S)
Game
02/04 11:30a
iGreat Falls B6-2 Hankins 
Vienna B6-2 Powell.
Game
02/04 12:45p
iSouth County B6-2 Coleman 
Springfield B6-2 Osborne
Game
02/04 2:00p
iFort Hunt B6-2 Casey 
CYA B6-2 Kim
Annandale HS-#2
Game
02/04 2:15p
iMcLean B6-2 Klett 
SYA B6-2 Purdy
Mary Ellen Henderson MS
Game
02/05 2:30p
iFalls Church B6-2 Greiner 
Great Falls B6-2 Hankins
Edison HS - Aux
Game
02/05 3:45p
iSouth County B6-2 Coleman 
Springfield B6-2 Osborne
Edison HS - Main
Game
02/05 3:45p
iVienna B6-2 Powell. 
SYA B6-2 Purdy
Gainesville HS side
Game
02/05 4:15p
iLee District B6-2 Diffenbach 
Gainesville B6-2 Siguere
Unity Braxton MS
Game
02/11 12:00p
iVienna B6-2 Powell. 
Gainesville B6-2 Siguere
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/11 3:00p
iArlington B6-2 Romasco 
Fort Hunt B6-2 Casey
James Madison HS-Main(N)
Game
02/11 4:30p
iSpringfield B6-2 Osborne 
McLean B6-2 Klett
Annandale HS-#2
Game
02/11 4:45p
iCYA B6-2 Kim 
South County B6-2 Coleman
Thos. Jefferson HS-aux
Game
02/11 5:45p
iSYA B6-2 Purdy 
Lee District B6-2 Diffenbach
Boys Boys 6th Grade Division 3
Bryant Center (S)
Game
02/04 9:00a
iFort Belvoir B6-3 Serm 
BRYC B6-3 Brown.
Gum Springs CC
Game
02/04 2:30p
iFPYC B6-3 Ragan 
Annandale B6-3 Hwang
Game
02/04 3:45p
iGum Springs B6-3 Cordisco 
Manassas Park B6 3 Legions
Annandale HS-#2
Game
02/05 12:00p
iAnnandale B6-3 Hwang 
BRYC B6-3 Brown.
Game
02/05 1:15p
iManassas Park B6 3 Legions 
Burke B6-3 Tucker
Hayfield HS-#2 (S)
Game
02/05 4:45p
iLee-Mt. Vernon B6-3 Degenhardt 
Fort Belvoir B6-3 Serm
Gum Springs CC
Game
02/11 2:30p
iAnnandale B6-3 Hwang 
Fort Belvoir B6-3 Serm
Manassas Park CC - #1
Game
02/11 3:00p
iBRYC B6-3 Brown. 
Manassas Park B6 3 Legions
Gum Springs CC
Game
02/11 3:45p
iLee-Mt. Vernon B6-3 Degenhardt 
Gum Springs B6-3 Cordisco
Boys Boys 7th Grade Division 1
Annandale HS-#1
Game
02/04 2:15p
iMcLean B7-1 Leggett 
Gainesville B7-1 Dandrea
South Lakes HS Right
Game
02/05 2:15p
iReston B7-1 Douad 
Vienna B7-1 Stolburg
Gainesville HS main
Game
02/05 5:30p
iArlington B7-1 Lowen 
Gainesville B7-1 Dandrea
Bryant Center (S)
Game
02/07 8:00p
iReston B7-1 Douad 
McLean B7-1 Leggett
Boys Boys 7th Grade Division 2
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
02/04 11:15a
iMcLean B7-2 Berusch 
Arlington B7-2 Parker
Bryant Center (S)
Game
02/04 4:30p
iVienna B7- * Leone 
BRYC B7-2 Thanos
Game
02/04 5:45p
iFort Hunt B7-2 Estenson 
Burke B7-* Shouman
Thos. Jefferson HS-aux
Game
02/04 7:00p
iCYA B7-* Baltazar 
FPYC B7-2 Nickle
Hayfield HS-#2 (S)
Game
02/05 1:00p
iFPYC B7-2 Nickle 
Vienna B7- * Leone
Game
02/05 2:15p
iFort Hunt B7-2 Estenson 
McLean B7-2 Berusch
Hayfield-HS-#1 (S)
Game
02/05 3:30p
iTurnpike B7-2 Taylor 
BRYC B7-2 Thanos
Hayfield HS-#2 (S)
Game
02/05 3:30p
iGreat Falls B7-2 Klein 
CYA B7-* Baltazar
Thos. Jefferson HS-main
Game
02/11 3:15p
iBurke B7-* Shouman 
Great Falls B7-2 Klein
Game
02/11 4:30p
iTurnpike B7-2 Taylor 
McLean B7-2 Berusch
Boys Boys 7th Grade Division 3
Jackson MS rear gym
Game
02/02 8:15p
iGainesville B7- Jackson 
Reston B7-3 Schlesinger
Bryant Center (S)
Game
02/04 3:15p
iGainesville B7- Jackson 
Great Falls B7-3 Conver
Mount Vernon HS #1
Game
02/04 4:30p
iFort Hunt B7-3 Loving 
Annandale B7-3 Gregory
Annandale HS-#2
Game
02/04 6:00p
iSpringfield B7- 3 Carroll 
Lee-Mt. Vernon B7-* Beisner
South Lakes HS left
Game
02/05 1:00p
iHerndon B7-3 Starinieri 
Reston B7-3 Schlesinger
Lewis HS-Main (was lee)
Game
02/05 2:30p
iGreat Falls B7-3 Conver 
Springfield B7- 3 Carroll
Gainesville HS main
Game
02/05 4:15p
iGainesville B7- Jackson 
Fort Hunt B7-3 Loving
West Springfield-#2(S/C)
Game
02/05 4:45p
iSYA B7-3 Sorg 
CYA B7-3 Hackney
Boys Boys 8th Grade Division 1
Thos. Jefferson HS-main
Game
02/04 3:15p
iGainesville B8-1 Dandrea 
Lee District CC B8-1 Love
Game
02/04 4:30p
iCYA B8-1 Rosenblatt 
Lee-Mt. Vernon B8-1 Bosley
Game
02/04 5:45p
iVienna B8-1 Marsden 
Arlington B8-1 McLean
Annandale HS-#1
Game
02/04 6:00p
iSYA B8-1 Livingston 
McLean B8-1 Harley
Game
02/05 12:00p
iArlington B8-1 McLean 
CYA B8-1 Rosenblatt
Game
02/05 1:15p
iMcLean B8-1 Harley 
Lee District CC B8-1 Love
Game
02/05 2:30p
iLee-Mt. Vernon B8-1 Bosley 
Vienna B8-1 Marsden
Gainesville HS main
Game
02/05 6:45p
iGainesville B8-1 Dandrea 
SYA B8-1 Livingston
Jackson MS-Front gym
Game
02/07 8:45p
iCYA B8-1 Rosenblatt 
McLean B8-1 Harley
Boys Boys 8th Grade Division 2
Jackson MS-Front gym
Game
02/01 6:15p
iManassas Park B8-2 Gaskins 
Springfield B8-2 Morrison
Bryant Center (S)
Game
02/01 6:45p
iFPYC B8-2 Davis 
Fort Belvoir B8-2 Taylor
Jackson MS rear gym
Game
02/01 7:00p
iGainesville B8-2 Maxwell 
Falls Church B8-2 Greiner
Jackson MS-Front gym
Game
02/01 7:30p
iMcLean B8-2 Ball 
South County B8-2 Miller
Bryant Center (S)
Game
02/01 8:00p
iMt. Vernon B8-2 Woodhall 
Reston B8-2 Love
Jackson MS rear gym
Game
02/01 8:15p
iArlington B8-2+ Davis 
CYA B8-2 Weinstein
Jackson MS-Front gym
Game
02/01 8:45p
iHerndon B8-2 Mendelsohn 
Fort Hunt B8-2 Zippel
Bryant Center (S)
Game
02/02 6:45p
iVienna B8-2 Desenti 
Fort Hunt B8-2 Zippel
Game
02/02 8:00p
iGum Springs B8-2 Smith 
BRYC B8-2 Sharma
Gum Springs CC
Game
02/04 1:15p
iGum Springs B8-2 Smith 
McLean B8-2 Ball
Manassas Park CC - #1
Game
02/04 3:00p
iHerndon B8-2 Mendelsohn 
Manassas Park B8-2 Gaskins
Mount Vernon HS #1
Game
02/04 7:00p
iFPYC B8-2 Davis 
Mt. Vernon B8-2 Woodhall
Boys Boys 8th Grade Division 3
Manassas Park CC - #1
Game
02/04 5:30p
iGainesville B8-3 Brown 
Manassas Park B8- 3 Hockman
Thos. Jefferson HS-main
Game
02/04 7:00p
iSYA B8-* White 
Turnpike B8-3 Syron
Hayfield-HS-#1 (S)
Game
02/05 1:00p
iHerndon B8-3 Baker 
Lee-Mt. Vernon B8-3 Henderson
Lewis HS-Main (was lee)
Game
02/05 3:45p
iManassas Park B8- 3 Hockman 
SYA B8-* White
Hayfield-HS-#1 (S)
Game
02/05 4:45p
iTurnpike B8-3 Syron 
Burke B8- 3 DiSilvestro
Annandale HS-#2
Game
02/11 2:15p
iGainesville B8-3 Brown 
Lee-Mt. Vernon B8-3 Henderson
Manassas Park CC - #1
Game
02/11 5:30p
iManassas Park B8- 3 Hockman 
CYA B8-3 Hessell
Thos. Jefferson HS-main
Game
02/11 5:45p
iGreat Falls B8-* Karaki 
SYA B8-* White