Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Sat 01/23/2021 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Holmes MS #1 12:00p 1:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Garey Game McLean G6-1 Kim lost TJ 2  TK 
1:30p 3:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> LMVSC B6-1 Bosley Game McLean B6-1 Martin lost TJ 2   
3:00p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5-2 Borelli Game BRYC B5-2 OConnor pool  JO 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:00p 9:00p  TBD no use    CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 4:00p 8:15p  TBD Game  no use gym #1   CC 
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5-1 Locey Game Lee District B5-1 Beddis pool  BL 
10:30a 12:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Deekens Game CYA B5-1 Brault pool  KB 
12:00p 1:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5-1 Coats Game Fort Hunt B5-2 Loving pool  AC 
1:30p 3:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5-1 Daoud Game Great Falls B5-1 Klein pool  KD 
3:00p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> LMVSC B5-2 Beisner Game BRYC B5-2 Thanos pool  GB 
4:30p 6:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> LMVSC B6-2 Day Game BRYC B6-2 Mayes lost TJ 1  MD 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 9:15a 10:45a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Vienna G5-1 Korman Game Great Falls G5-1 Willson   NK 
10:45a 12:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 McNicoll Game CYA G5-1 McConnell   PM 
12:15p 1:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Laugone Game BRYC G5-1 Shin   NS 
1:45p 3:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Great Falls G6-1 Rolph Game McLean G6-1 A Norton   PN 
3:15p 4:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Rose Game SYA G6-1 Andersen lost Bryant  AA 
 Sun 01/24/2021 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> LMVSC B8-1 Bosley Game McLean B8-1 Carey   KC 
1:30p 3:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Fort Hunt B8-1 Koelsch Game BRYC B8-1 Aquil   IA 
3:00p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Lee Game Burke B8-1 Shouman   TS 
4:30p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Jones Game BRYC B7-1 Gonzalez   AG 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Reston B7-2 Lansdowne Game BRYC B7-2 Shin    
1:30p 3:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Vienna B7-2 Stolburg Game SYA B7-2 Hill   JH 
3:00p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Herndon B7-2 Jones Game Herndon B7-2 Hargadon   IJS 
4:30p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Springfield B7-1 Wilson Game Annandale B7-2 Hwang   AW 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 1:00p 2:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 McNicoll Game BRYC G5-1 Shin   GM 
2:30p 4:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Great Falls G5-1 Willson Game CYA G5-1 McConnell   SW 
4:00p 5:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5-1 Sorg Game Vienna B5-1 Locey pool  BL 
5:30p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South County B6-2 Arora Game Springfield B6-2 Morrison lost Bryant  VA 
McLean, McLean HS-Aux (N) 10:15a 11:45a  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Vienna G7-1 Trotter Game McLean G7-1 Megas    
11:45a 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Herndon G8-1 Williams Game McLean G8-2 Evans   DE 
1:15p 2:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Herndon B8-2 Passmore Game McLean B8-2 Nance   JP 
2:45p 4:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Jackson Game Burke B7-1 Rapoza   AJ 
4:15p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> SYA B6-2 Pilon Game McLean B6-2 Ball lost Bryant   
Springfield, Lewis HS-Aux (was lee) 12:00p 1:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6-1 Dowling Game McLean G6-1 A Norton   PN 
1:30p 3:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Rose Game McLean G6-1 Kim   TK 
3:00p 4:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Vienna G6-1 Parris Game SYA G6-1 Andersen   GP 
4:30p 6:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Garey Game LMVSC G6-1 Breland   KB 
Springfield, Lewis HS-Main (was lee) 12:00p 1:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Fort Hunt G8-1 Heiner Game Mt. Vernon G8-1 Garey   BH 
1:30p 3:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 Trotter Game SYA G8-2 Dmac move up one slot   
3:00p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Hunt B7-2 Forti Game Great Falls B7-1 Brown move up one slot  CL 
Springfield, West Springfield-#2(S/C) 9:30a 11:00a  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Reston G7-1 Barr Game SYA G7-1 Moore use door 5   PB 
11:00a 12:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> LMVSC G7-1 Henderson Game CYA G7-1 Kang use door 5   MK 
12:30p 2:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Great Falls G6-1 Rolph Game SYA G6-1 McGhee use door 5   AM 
2:00p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> LMVSC B7-2 Stewart Game FPYC B7-2 Malesky use door 5   LM 
Springfield, West Springfield-Main 9:30a 11:00a  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Annandale B8-2 Nelson Game Springfield B8-2 Arguedas use door 5   DN 
11:00a 12:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Marsden Game SYA B8-2 Downey use door 5    
12:30p 2:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> BRYC G8-1 OConnor Game Springfield G8-1 Duckett use door 5   JO 
2:00p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Great Falls B8-2 Nickles Game South County B8-2 Harrison use door 5   PN 
3:30p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Utterback Game South County B8-2 Lloyd use door 5    
5:00p 6:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Rosenblatt Game Reston B6-1 Byrnes use door 5   SB